Rozvoj spoluprace firem ze spodniho pradla z regionu vychodniho polska

Detoxic

Subiekt Ignacy Rzecki měl všechny naše obchody v pastelce zapsané. V posledním, ve kterém mluvil o prodejních záznamech. A jeho podnikání bylo nejen ovoce a materiály, které například malý automobilový velkoobchod, kde jsou brzdové kotouče samy o sobě několik desítek typů. Psaní v poznámkovém bloku neřeší problémy tohoto podnikatele, zejména pokud čerpáme z velmi efektivní skladovací techniky, kterou je vysoký skladový sklad. Jak si v této věci pomoci?

Služba pochází od společnosti Comarch, nápoj od nejhmatatelnějších vývojářů softwaru na domácím trhu a jím dodávaný skladový program. Jedná se o unikátní a pokročilý software, který usnadňuje ukládání uloženého zboží a produktů. Sbírá se ze dvou modulů - Comarch WMS Management a Comarch WMS Warehouse, které fungují perfektně a zároveň mají skvělý lék na manipulaci s výškovým skladem.

První modul je základem projektu a pomáhá vytvořit digitální verzi časopisu. Taková elektronická konstrukce, přesně odpovídá její aktuální verzi, umožňuje prostor pro některé výrobky, police a dokonce i dopravní prostředky, jako jsou palety. Můžeme generovat dispozice pro skladníky, definovat světelné hodnoty a obrovské stavy, nastavit významy pro některé zboží. Druhý modul, Comarch WMS Magazynier, je rozšířením skladové ruky. To vám dává možnost pořádat recepce a vydání, tisknout potřebné dokumenty a dokonce i štítky. Jedná se pravděpodobně o doplnění běžného úkolu výroby, přesunu, přijímání a inventarizace zboží. Tento prvek používá dispozice vydané manažerem, což zjednodušuje celý proces řízení skladu.

WMS úložný program zajišťuje plnou integritu s Comarch ERP, avšak důležité prvky obou systémů jsou odděleny. Taková spolupráce na obchodních dokumentech a nikoli na zdrojových datech umožňuje oddělit skladové hospodářství od účetních operací.